Prowadzisz działalność w branży ogrodniczej?

Sprawdź jak dołączyć do portalu Serwister.pl

Dlaczego Serwister?

1/5

Więcej zleceń dla Twojej firmy

Platforma Serwister to największa baza serwisów urządzeń ogrodniczych w Polsce. Miejsce, które odwiedzają Twoi klienci. Dzięki systemowi geolokalizacji osoby, które potrzebują pomocy profesjonalnego serwisu jeszcze prościej i szybciej znajdą Twoją firmę.

2/5

Profesjonalna Wizytówka WWW

Dedykowana wizytówka internetowa prezentująca Twoją firmę, usługi i produkty zapewni Ci pełną funkcjonalność strony firmowej.

3/5

Darmowa reklama

Serwister jest dla Ciebie darmową reklamą oraz szansą na zaistnienie w internecie. Podaj wszystkie informacje o pracy swojego serwisu, a klienci z twojego rejonu na pewno Cię znajdą i odwiedzą!

4/5

Prosta obsługa

Większość działań w Serwisterze wykonuje nasz konsultant na twoją prośbę, a Ty w prosty i intuicyjny sposób przyjmujesz tylko i wyłącznie zgłoszenia do Twojego serwisu.

5/5

Ułatwiona komunikacja z klientem

Serwister jest twoim prywatnym asystentem w kontakcie między Tobą, a klientem, dzięki czemu oszczędzasz czas, a My umówimy Ci klienta.

Jak dołączyć?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, aby zgłosić swoją firmę.

Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić Ci warunki uczestnictwa w portalu.

Twoja firma zostanie dodana do portalu, a Ty otrzymasz dostęp do specjalnego panelu gdzie będziesz przyjmował zgłoszenia do swojego serwisu.

Wypełnij formularz aby dołączyć do portalu

Imię i nazwisko
Nip firmy
Numer telefonu zgłaszającego
Wiadomość
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie.Rozwiń